Bilety: Data i godzina

Aneta Larysa Knap twórczyni m.in. kierpcy na obcasie, bielizny góralskiej oraz jeansów ręcznie haftowanych w góralską parzenice. Prekursorka połączenia tradycji z nowoczesnością w branży odzieżowej. Zajmuje się tworzeniem nowatorskiego stylu bazującego na dotychczasowych kanonach emblematów góralskiego folkloru scalenia w jedno codzienności i funkcjonalności z nieskazitelnym charakterem rejonu Podhala. Pracuje m.in. na starych tkaninach góralskich.

Po raz pierwszy w kraju w wyjątkowym miejscu w Krakowie w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego prezentowana będzie najnowsza kolekcja która dotychczas przedstawiana była na Expo 2020 w Dubaju oraz w Rzymie w Palazzo Ferrajoi.
Kolekcja skrajnie inna jak dotychczasowe. Folklor  teoretycznie pozbawiony koloru. księżycowe barwy srebrzyste odcienie-czerń i zieleń w nawiązaniu do natury. Inspiracją do powstania kolekcji była fotografia Adama Brzozy przedstawiająca Giewont na tle księżyca. "Mountain Moon" to pokazanie emocji projektantki, których jak mówi chciała się pozbyć – skryte myśli i niepewność....kobieta, która błyszczy.
Taka grawitacja kiedy chce coś powiedzieć i nigdy nie ma na to odpowiedniego momentu, a czas leci dalej.
W trakcie wydarzenia wystąpią z występem wokalnym Basia Giewont, Katarzyna Molenda, a na koniec z występem instrumentalnym wystąpi skrzypaczka Zuzanna Janczak.
Bilety do nabycia sią w wersji standard i uprawniają do wzięcia udziału w pokazie kolekcji mody oraz w zaplanowanych koncertach, bilety w wersji VIP, które dodatkowo będą uprawniać do wejścia do strefy cateringowej w trakcie i po zakończeniu wydarzenia. Wydarzenie poprowadzi Małgorzata Opczowska, znana prezenterka TVP programu "Pytanie Na Śniadanie".

Data